Kontakt

Sitz der Gesellschaft:

První KEY-STAV, a.s.
8.pěšího pluku 2173
738 01  Frýdek-Místek

IČ: 25385127, DIČ: CZ25385127



 

 

 

Tel.: +420 595 530 700
GSM: +420 602 532 849

e-mail: sekretariat@key-stav.cz

Datenbox: ptrfvju

Management der Gesellschaft
Exekutivdirektor Ing. Lukáš Katauer   katauer@key-stav.cz +420 724 428 359
Produktionsleiter Ing. Petr Kobielusz   kobielusz@key-stav.cz +420 733 161 787
Sekretariat
Assistentin Bc. Lenka Figurová   sekretariat@key-stav.cz +420 595 530 700
ISO, reklamation
IMS manager, Reklamationsabteilung Jolana Dočkálková   dockalkova@key-stav.cz +420 732 335 216
Wirtschaftsabteilung
Wirtschaftlerin Ing. Ivana Hořínková   ekonom@key-stav.cz +420 734 796 984
Assistent Wirtschaftsabteilung Zdena Benešová   benesova@key-stav.cz +420 724 533 817
Buchhalterin Alena Bažantová   ucetni@key-stav.cz +420 595 530 715
Produktionsbereich
Betriebsleiter Michal Hůrka   hurka@key-stav.cz +420 734 796 997
Betriebsleiter Martin Opelka   opelka@key-stav.cz +420 736 256 877
Geschäftsabteilung
Geschäftsabteilung Ing. Vladimír Pavelek   pavelek@key-stav.cz +420 734 796 985
Auftrag
Auftragsleiter Ing. Kamil Blahut   zakazka@key-stav.cz +420 606 720 132
Kalkulator Ing. Vladislav Chlebek   chlebek@key-stav.cz +420 731 123 416 
Kalkulator Dominika Keňová   kenova@key-stav.cz +420 730 589 216
Transport
Transportleiter Jaroslav Michlíček   doprava@key-stav.cz +420 602 524 301
 

Kontaktformular

| Mehr