Kontakt

Sídlo společnosti:

První KEY-STAV, a.s.
Lánská 128
739 61  Třinec - Kanada

IČ: 25385127, DIČ: CZ25385127

 

Vedení společnosti - korespondenční adresa:

První KEY-STAV, a.s.
8.pěšího pluku 2173
738 01  Frýdek-Místek
Tel.: +420 595 530 700
GSM brána: +420 602 532 849

e-mail: sekretariat@key-stav.cz

Datová schránka: ptrfvju

Management společnosti

Funkce Jméno a příjemí   e-mail Tel.
Předseda představenstva Roman Michlíček   michlicek@key-stav.cz  
Člen představenstva Ing. Karel Krchňáček   krchnacek@key-stav.cz  
Místopředseda představenstva Ing. Petr Kabát   kabat@key-stav.cz  
Výkonný ředitel Ing. Lukáš Katauer   katauer@key-stav.cz +420 724 428 359
Výrobní ředitel Ing. Petr Kobielusz   kobielusz@key-stav.cz +420 733 161 787
Manažer IMS, oddělení reklamací Jolana Dočkálková   dockalkova@key-stav.cz +420 732 335 216
Ekonomka Ing. Ivana Hořínková   ekonom@key-stav.cz +420 734 796 984
Asistentka ekonomického oddělení Renata Běčáková   becakova@key-stav.cz +420 724 533 817
Účetní Alena Bažantová   ucetni@key-stav.cz +420 595 530 715
Asistentka Bc. Lenka Figurová   sekretariat@key-stav.cz +420 595 530 700
Výrobní sféra
Hlavní vedoucí provozu Stanislav Pagacz   pagacz@key-stav.cz +420 731 647 778
Hlavní vedoucí provozu Jaroslav Ševčík   sevcik@key-stav.cz +420 734 796 993
Obchodní oddělení
Referent obchodu Ing. Vladimír Pavelek   pavelek@key-stav.cz +420 734 796 985
Zakázka
Vedoucí zakázky Ing. Kamil Blahut   zakazka@key-stav.cz +420 606 720 132
Rozpočtář Ing. Vladislav Chlebek   chlebek@key-stav.cz +420 731 123 416 
Rozpočtář Veronika Medulová   medulova@key-stav.cz +420 730 589 277
Rozpočtář Olga Machová   machova@key-stav.cz +420 734 796 997
Doprava
Vedoucí dopravy Jaroslav Michlíček   doprava@key-stav.cz +420 602 524 301
Stavbyvedoucí
Stavbyvedoucí Miroslav Mička   micka@key-stav.cz +420 602 731 607
Stavbyvedoucí Martin Fabik   fabik@key-stav.cz +420 602 731 605
Stavbyvedoucí Petr Blahut   blahut@key-stav.cz +420 602 543 717
Stavbyvedoucí Miroslav Procházka   prochazka@key-stav.cz +420 606 796 407
Stavbyvedoucí Alois Gašpárek   gasparek@key-stav.cz +420 602 515 434
Stavbyvedoucí Petr Homza   homza@key-stav.cz +420 734 864 590
Stavbyvedoucí Martin Opelka   opelka@key-stav.cz +420 736 256 877
Stavbyvedoucí Ing. Michael Moldrzyk   moldrzyk@key-stav.cz +420 603 177 379
Stavbyvedoucí Lukáš Kotásek   kotasek@key-stav.cz +420 731 422 648
Stavbyvedoucí Radek Sikora   sikora@key-stav.cz +420 725 556 949
 

Kontaktní formulář

Napište nám pokud máte zájem o další informace..

| More