Kontakt

Sídlo společnosti:

První KEY-STAV, a.s.
Lánská 128
739 61  Třinec - Kanada

IČ: 25385127, DIČ: CZ25385127



Vedení společnosti - korespondenční adresa:

První KEY-STAV, a.s.
8.pěšího pluku 2173
738 01  Frýdek-Místek
e-mail: sekretariat@key-stav.cz Tel.: +420 595 530 700
GSM brána: +420 602 532 849

Datová schránka: ptrfvju

 
Management společnosti
Výkonný ředitel Ing. Lukáš Katauer   katauer@key-stav.cz +420 724 428 359
Výrobní ředitel Ing. Petr Kobielusz   kobielusz@key-stav.cz +420 733 161 787
Sekretariát
Asistentka Bc. Lenka Figurová   sekretariat@key-stav.cz +420 595 530 700
ISO, reklamace
Manažer IMS, oddělení reklamací Jolana Dočkálková   dockalkova@key-stav.cz +420 732 335 216
Ekonomické oddělení
Ekonom Ing. Ivana Hořínková   ekonom@key-stav.cz +420 734 796 984
Asistentka ekonomického oddělení Renata Běčáková   becakova@key-stav.cz +420 724 533 817
Účetní Alena Bažantová   ucetni@key-stav.cz +420 595 530 715
Výrobní sféra
Hlavní vedoucí provozu Stanislav Pagacz   pagacz@key-stav.cz +420 731 647 778
Hlavní vedoucí provozu Jaroslav Ševčík   sevcik@key-stav.cz +420 734 796 993
Hlavní vedoucí provozu Michal Raszka   raszka@key-stav.cz +420 731 422 648
Obchodní oddělení
Obchodní oddělení Ing. Vladimír Pavelek   pavelek@key-stav.cz +420 734 796 985
Zakázka
Vedoucí zakázky Ing. Kamil Blahut   zakazka@key-stav.cz +420 606 720 132
Rozpočtář, přípravář Ing. Vladislav Chlebek   chlebek@key-stav.cz +420 731 123 416 
Rozpočtář, přípravář Veronika Medulová   medulova@key-stav.cz +420 730 589 277
Rozpočtář, přípravář Dominika Keňová   kenova@key-stav.cz +420 730 589 216
Rozpočtář Olga Machová   machova@key-stav.cz +420 734 796 997
Doprava
Vedoucí dopravy Jaroslav Michlíček   doprava@key-stav.cz +420 602 524 301
 

Kontaktní formulář

Napište nám pokud máte zájem o další informace..

| More